Wiedza

Analiza struktury rynku i sposobu działania przemysłu odkuwek

Analiza struktury rynku i sposobu działania przemysłu odkuwek

Analiza struktury rynku i sposobu działania przemysłu odkuwek
Odkuwki odnosi się do stosowania sprzętu i prac odkuwek (roli) z rolą ślepej lub wlewki odkształcenia plastycznego, w celu uzyskania określonego rozmiaru, kształtu i jakości metod przetwarzania odkuwek. Odkuwanie przetwarzanie w celu zapewnienia ciągłości organizacji włókien metalowych, tak aby odkuwki z tkanki włóknistej i odkuwki kształtować spójną, kompletną linię metalową, aby zapewnić, że części mają dobre właściwości mechaniczne i długą żywotność. Dlatego odkuwki są szeroko stosowane w lotnictwie, motoryzacji, przemyśle stoczniowym, maszynach, broni, sprzęcie petrochemicznym, energetyce i przemyśle metalurgicznym.
W Europie, Stanach Zjednoczonych i innych krajach rozwiniętych przemysł nowoczesnych wyrobów odkuwek to sto lat historii, a zaawansowana technologia Forgings i technologia odkuwek to Niemcy, Stany Zjednoczone, Japonia i Rosja oraz inne państwa monopolistyczne. Półautomatyczna branża chińska zaczęła opóźniać rozwój bardziej rozwiniętych krajów, wiele kluczowych produktów darmowych jest w większości zależnych od importu, ale wraz ze wzrostem gospodarczym i zwiększeniem możliwości wymiany zagranicznej, chińska technologia Forgings i postęp technologiczny postępują szybko, wiele produktów osiągnęło lokalizacja, Niektóre produkty zostały wywiezione za granicę i mogą konkurować z podobnymi produktami w krajach rozwiniętych.
Najpierw analiza rynku wielkości odkuwek
Wraz z postępem gospodarczym i rozwojem przemysłu urządzeń, przemysł wytwórczy China Forgings zapoczątkował nowy okres szybkiego rozwoju. Według Centrum Badań nad Nowymi Światowymi Branżami opublikowano "Specjalny raport rynku badań trendów w zakresie badań i rozwoju na lata 2017-2021", 2011-2016 Produkcja kucia chińskiego z 7 064 600 ton w 2011 r. Do 20 161 300 ton, zwłaszcza w 2014 r., Większa stopa wzrostu .
Druga analiza wzoru rozwoju forgings
Od globalnego przemysłu Forgings, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Rosji i Japonii, w technologii Forgings, technologia Forgings i poziom wyposażenia znajdują się w czołowej pozycji na świecie, długofalowym monopolu na światową produkcję wysokiej klasy kuźnic. W ostatnich latach wraz z Chinami, Indiami, Brazylią i innymi krajami rozwijającymi się rozwój gospodarczy, sprzęt dla przemysłu odkuwek, aby stale podnosić poziom szybkiej zdolności odkuwania, w niektórych obszarach produktów i rozwiniętych krajach, tworząc wzór konkurencji.
Po reformie i otwarciu, ze względu na zachęcanie do krajowej polityki i promowanie popytu na rynku, przemysł pączków chińskich był szybki rozwój. W chwili obecnej sprzęt dla przemysłu hutniczego w Chinach jest na czołowym, światowym poziomie, zdolności odkuwek w czołówce świata, w dziedzinie kluczowego odlewu i odkuwek przebił się, niektóre produkty przełamały zagraniczny monopol, ale w chińskim przemyśle kuźniczym w surowcach, technologii obróbki cieplnej i krajach rozwiniętych Występuje pewna luka, ograniczająca dalszy rozwój przemysłu przetwórczego w Chinach.
W chwili obecnej, ogólna konkurencyjna perełka przemysłu w Chinach to: duże państwowe kompleksowe przedsiębiorstwa pancerne mają zalety kapitałowe, sprzętowe i kadrowe oraz długoterminową produkcję głównych urządzeń Odkuwki w kraju Odkuwki, doświadczenie jest bardzo bogate w branży w dominującej pozycja; Elastyczne działanie, aby dostosować się do możliwości rynkowych, w niektórych segmentach rynku, aby stworzyć własną unikalną przewagę konkurencyjną.
Po trzecie, analiza modelu biznesowego przemysłu odkuwek
Przemysł odkuwek ze względu na szczególny charakter swoich produktów, zazwyczaj dla niestandardowych elementów. W związku z tym branża odkuwek jest zasadniczo zgodna z trybem "sprzedaży produkcji", przez klienta zgodnie z ich faktycznymi potrzebami lub zgodnie z określonymi normami, w celu "dostosowania" określonej liczby niektórych produktów Forgings, aw podaż czasu. Przemysł odkuwek to kolejna ważna cecha charakterystyczna kwalifikacji dostępu. Wiele branż dla jakości produktów Forgingss są wyższe, zwykle mają pewne standardy dostępu do branży, w celu zwiększenia i ochrony jakości produktów zaopatrzenia przedsiębiorstw zaopatrzeniowych. Na przykład na rynku urządzeń ciśnieniowych w UE produkty muszą przejść certyfikat PED lub AD2000. Niektórzy wielcy producenci w branży, ponieważ zastosowanie wysokiej klasy produktów, potrzeba certyfikacji przedsiębiorstw produkcyjnych, a nawet producenci przedsiębiorstw produkcyjnych również muszą być certyfikowane.


Jingjiang Jinlun Machine Manufacturing Co., Ltd

S